Zaposlitev

Vsem, ki ste pripravljeni postati del naše ekipe, nudimo urejeno in stabilno delovno okolje, ki omogoča osebno in strokovno rast. Smo družini prijazno podjetje, ki skrbi za lažje usklajevanje med zasebnim in službenim življenjem.

Znanje

Svojim zaposlenim nudimo različna izobraževanja in jim na ta način zagotavljamo vseživljenjski napredek.

Vsem bodočim zaposlenim brez ustreznega poklica ali znanj, nudimo interna usposabljanja za pridobitev potrebnih znanj. (Operater cnc, varilec, ključavničar, protikorozist).

Študentje in dijaki

Mladim, ki želijo že v času svojega izobraževanja spoznati delovno okolje in morebitne bodoče sodelavce, nudimo več možnosti sodelovanja:

  • opravljanje obvezne prakse,
  • vajeništvo strojni mehanik,
  • kadrovsko štipendiranje,
  • pomoč pri izdelavi diplomskih in magistrskih nalog,
  • možnost opravljanja počitniškega dela.

Prosti čas

Zaposleni v našem podjetju imajo na razpolago počitniške kapacitete v Nerezinah. Organiziramo tudi različne športne aktivnosti in s tem skrbimo za boljše zdravje naših zaposlenih.

Delovna mesta

Seznam razpisanih delovnih mest se stalno dopolnjuje.

Operater HVS

CNC stroj
Kovinsko predelovalna panoga
2 prosti delovni mesti

Opis delovnega mesta

  • priprava CNC stroja ter ustreznega vpenjalnega in obdelovalnega orodja,
  • priprava merilnega orodja
  • nastavljanje obdelovalnih postopkov po zahtevi tehnične dokumentacije,
  • merjenje in kontrola obdelovalnih površin, …
Kaj pričakujemo
  • izobrazba strojni tehnik,
  • začetnik (osnove rezkanja in struženja)
  • z izkušnjami (2 leti ustreznih delovnih izkušenj na rezkanju in struženju),
  • osnove programiranja CNC obdelovalnih strojev,
  • poznavanje tehnologije obdelave,
  • zaželjeno poznavanje programa CREO,
  • zaželjeno vsaj pasivno znanje nemščine.
Kaj nudimo
  • primerno delovno okolje,
  • možnost napredovanja in osebne rasti,
  • zaposlitev za nedoločen čas, s 3 mesečno poskusno dobo,
  • začetniku, ki uspešno opravi poskusno dobo, nudimo interno izobraževanje za operaterja CNC strojev.

Stopite v stik z nami

Anja Smodič

Splošno - kadrovski sektor
Telefon: +386 7 488 1 805
Mobilni telefon: +386 51 391 377

Pošljite svoj CV

Svoj CV nam lahko pošljete po elektronski ali navadni pošti: